Diepe transparantie
De Aquamarijn ontleent haar naam aan het Latijnse Aqua Marina, oftewel ‘zeewater’ en wordt gekenmerkt door een zuivere, transparante lichtblauwe kleur. Door de hoge transparantie schittert de steen al bij het minste licht. De afwisseling van aquamarijnen en briljanten in pavézetting zorgt voor extra glinstering.
Het ontwerp is klassiek en tijdloos door de pavézetting en parelrand waarbij de vlakke zijkant voor een moderne noot zorgt. De aquamarijnen hebben ieder een diameter van 2,7 mm waarbij de ruimte tussen de stenen wordt opgevuld door briljant geslepen diamanten van 0,02ct. Deze handgesmede ring is afkomstig uit Atelier De Tijd en dat maakt deze ring sterk en geschikt om dagelijks te dragen.
Aanpassingen mogelijk
Sieraden die wij in ons eigen atelier vervaardigen, kunnen we altijd aanpassen aan jouw wensen. Wil je liever grotere of andere stenen in plaats van de aquamarijn, zoals bijvoorbeeld jouw geboortesteen? Of een andere kleur goud of platina? Dat is allemaal mogelijk bij sieraden uit ons eigen atelier.
Fairmined goud
In ons Atelier De Tijd werken wij bij voorkeur met duurzame, exclusieve materialen zoals fairmined goud en duurzame diamanten uit Botswana of met het Canadamark keurmerk. Materialen die op duurzame wijze worden gewonnen, niet afkomstig zijn uit conflictgebieden en waarvoor de mijnwerkers een eerlijke prijs ontvangen. Zo kennen wij hiervan de volledige voorgeschiedenis en dat draagt bij aan een goed gevoel dat wij en onze klanten overhouden aan deze geweldige sieraden.
Maak nu een afspraak
Wij weten als geen ander dat het ontwerpen van het perfecte sieraad nou eenmaal tijd kost. Daarvoor nemen we graag de tijd met je en vragen je daarom vooraf een afspraak in te plannen. Tijdens deze afspraak kun je, geheel vrijblijvend, met onze adviseur en goudsmid om de ontwerptafel plaatsnemen en samen werken aan jouw perfecte sieraad.




