Inhoudsopgave

Bruiloft van Joyce & Harm – trouwringen De Tijd

Wauw! Wat een geweldige trouwfoto’s van Joyce & Harm! Op 12 februari zijn zij getrouwd in het zonnige Oostenrijk. De sfeervolle trouwfoto’s zijn verzorgd door Wit Photography. In Doetinchem hebben zij de trouwringen bij ons uitgezocht. De ringen behoren tot de trouwringencollecties met speciale ontwerpen. Na een kleine aanpassing waren de trouwringen helemaal af. Modern ontwerp in een klassiek jasje gestoken. Joyce & Harm bedankt, wij wensen jullie heel veel geluk samen!

”Op 12-02-2016 zijn wij getrouwd in het zonovergoten Oostenrijk. Een prachtige bijzondere dag! Hierbij wat foto’s. Ringen zijn niet super te zien, maar toch. Groet, Joyce Witjes”  Worden er tijdens jullie trouwdag ook mooie foto’s gemaakt en willen jullie deze met ons delen? E-mail ons de foto’s door! Eventueel met een kort tekstje. Wij delen deze dan o.a. op onze Facebookpagina. 

Over de auteur

Joël Rothuis
Joël Rothuis

Joël Rothuis is eigenaar van De Tijd Juwelier en Rothuis.com. Als Register-gemmoloog (FGA) en Register-Taxateur in Nederland is hij een erkende autoriteit in zijn vakgebied. Hij adviseert verzekeraars en notarissen bij complexe taxaties en deelt zijn diepgaande kennis als columnist.