Uitgesproken ontwerp
Een uitgesproken ontwerp uit ons eigen Atelier De Tijd is de Elysia, een handgesmede ring van hoogwaardig geelgoud, waarin vorm en symmetrie centraal staan. De bijzondere hexagon trap geslepen diamant van 1,00ct, ook wel “Dutch marquise” genoemd, vormt het heldere middelpunt van het ontwerp. Aan weerszijden wordt de uitstraling van deze steen versterkt door twee markies geslepen diamanten van elk 0,06ct die zorgen voor een subtiel verlengend effect. De diamanten in deze ring hebben een zuiverheid VVS1 en kleur E, wat zorgt voor een heldere en hoogwaardige uitstraling.
Het ontwerp is strak en modern, met een duidelijke lijnvoering en een verfijnde afwerking. De combinatie van verschillende slijpvormen geeft de ring een eigen karakter zonder overdaad. Een ontwerp van onze meester goudsmeden, met de hand gesmeed en gezet met de mooiste edelstenen.
Aanpassingen mogelijk
Sieraden die wij in ons eigen atelier vervaardigen, kunnen we altijd aanpassen aan jouw wensen. Wil je liever een grotere of andere steen, zoals bijvoorbeeld jouw geboortesteen? Of een andere kleur goud of platina? Dat is allemaal mogelijk bij sieraden uit ons eigen atelier.
Fairmined goud
In ons Atelier De Tijd werken wij bij voorkeur met duurzame, exclusieve materialen zoals fairmined goud en duurzame diamanten uit Botswana of met het Canadamark keurmerk. Materialen die op duurzame wijze worden gewonnen, niet afkomstig zijn uit conflictgebieden en waarvoor de mijnwerkers een eerlijke prijs ontvangen. Zo kennen wij hiervan de volledige voorgeschiedenis en dat draagt bij aan een goed gevoel dat wij en onze klanten overhouden aan deze geweldige sieraden.
Maak nu een afspraak
Wij weten als geen ander dat het ontwerpen van het perfecte sieraad nou eenmaal tijd kost. Daarvoor nemen we graag de tijd met je en vragen je daarom vooraf een afspraak in te plannen. Tijdens deze afspraak kun je, geheel vrijblijvend, met onze adviseur en goudsmid om de ontwerptafel plaatsnemen en samen werken aan jouw perfecte sieraad.


















